KÜKREMİŞ SEL GİBİYİM: BENDİMİ ÇİĞNER AŞARIM!

Sevgili okurlar, bu hafta sizler için duygularımı kelimelere dökerken, içim yanıyor. Bu sözleri kelimelere dökerken içim titriyor, gözlerim doluyor ama DİMDİK ve GÜÇLÜ yazıyorum.

Benim Ülkeme ne oluyor?

Bir taraftan hükümet devirme planları, bir taraftan darbeler, bir taraftan ekonomik krizler, bir taraftan batıda bombalarla şehit olan o güzide sivil vatandaşlarımız ve polislerimiz, bir taraftan çiçeği burnunda 20 yaşında askere gitmiş doğuda kalleşçe, haince şehit olan MEHMETÇİKLER!

Evet Evet Maalesef, hergün yepyeni bir gündem, hergün yepyeni bir acı haber!

Artık yeter, gerçekten yeter! Artık DURSUN BU HAYASIZCA AKIN.!

Artık uğraşmayın bu millet ile rahat bırakın bizi, bu millet bir kere siper etti gövdesini. Ne pahasına olursa olsun yurdunu alçaklara uğratmayacak öncelikle bunu çok iyi anlamalılar.

Burası Türkiye Cumhuriyeti, bu millet Suriye’den Türkiye Cumhuriyeti Devletine gelenler gibi başka devletlere kaçmaz, irtica etmez, başka bir yere sığınmaz. Sonuna kadar savaşır, sonuna kadar direnir ve gerekirse ülkesi için ŞEHİT OLUR. Bir başka devlettin vatandaşlarının yardıma ihtiyacı varsa, onlara da kapılarını açacak kadar MERHAMETLİ VE GÜÇLÜDÜR. Önce bunun da çok iyi anlaşılması, idrak edilmesi gerekiyor.

Şimdi hepimizin gözyaşları ile izlediği, Beşiktaş JK’nın Stadının yanı olan yeni ismi ile Şehitler tepesinde gerçekleşen terör saldırısının neticesinde polislerimiz ve vatandaşlarımız şehit düşmüştür ve bununda Neticesinde 10’larca aile, 100’lerce kişinin birincil olarak canı yandı. Ama bu millet yüce bir millet Üniversitelerden 1.000’lerce kişi yüreği yanmış vaziyette hain saldırının olduğu yere yürüdü. Çeşitli topluluklardan, 10.000’inlerce kişi orayı ziyaret etti ve karanfiller bıraktı. 100.000’ler, Milyonlar yüreği kan ağlamış vaziyette hainlere lanetler okudular, şehitlerimize fatihalar gönderdiler.

Anlayacağınız, KÜKREMİŞ SEL GİBİ, BENDİMİZİ ÇİĞNEYİP AŞTIK!

Çok ötelerde, bir milletin dik duruşunu gördük. Herkes bilmeli ki bu yollarla bu devleti, bu milleti yok edemeyecekler. Bu milletin üstüne sıkılan her kurşunda bu millet daha da güçleniyor, daha da birleşiyor.

Soruyorum onlara, başaramayacaklarını bile bile neden ama neden bu den ile onlarca, yüzlerce masum sivil, asker ve polisimize haince saldırıyorlar ? Neden evlere ateş düşürüp, ocakların sönmesini sağlıyorlar. Vazgeçmeliler artık, kötülük değil iyilik yapmalılar. Ne oluyor Canlara kıyıp, en sonunda da kendi canına kıyınca! Yeter artık masum onlarca insanın canın yanmasına dayanamıyorum! Yeter!

Hem üzüntü, hem de sinirlerimizin üst kat sayılara çıktığı şu günlerde, ne güzelde söylüyor Mehmet Akif Ersoy,o yüceler yücesi İstiklal Marşımız da, sanki bizlere teselli ve umut olurcasına.

“……Doğacaktır sana va’dettiği günler Hakk’ın,

Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın…”

Sevgi, saygı ve esenlik ile kalın haftaya görüşmek dileği ile.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz